Δευτέρα, 10 Μαΐου 2010

6η Πανελλήνια Έκθεση Μορφολογίας

ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΝΟΦΙΛΩΝ ΑΙΤΩΛ / ΝΙΑΣ ΓΟΡΓΟΠΟΤΑΜΟΥ 25 ( ΑΓΡΙΝΙΟ ) ΤΗΛ. / FAX :26410-26388 e-mail: okait25@yahoo.gr
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
07/05/2010
Όμιλος Κυνοφίλων Αιτωλ/νίας ευχαριστεί θερμά τους κριτές που μας τίμησαν στην 6η Πανελλήνια Έκθεση Μορφολογίας που διεξήχθη στις 02/05/2010 στο Αγρίνιο και συγκεκριμένα τον κ. Καπετανάκο Παντελή, τον κ. Καραγιάννη Νικόλαο, τον κ. Νικολόπουλο Παναγιώτη, τον κ. Ντούλο Διονύσιο, την κα. Σκούρα Μάτα και τον κ. Ψυχάρη Χρήστο. Ευχαριστούμε επίσης τον Αντιδήμαρχο Αγρινίου κ. Λαδά Θεόδωρο για την οικονομική ενίσχυση που πρόσφερε στον Όμιλό μας, το Αθλητικό Κέντρο «Τσάμης» για την φιλοξενία και τον 1ο Κυνηγετικό Σύλλογο Αγρινίου για την οικονομική και όχι μόνο βοήθεια καθώς και τις ξηρές τροφές Alleva. Τέλος, ευχαριστούμε τους εκθέτες και το κοινό που μας επισκέφθηκε.
Τα αποτελέσματα που δημοσιεύουμε είναι τα Τελικά Αποτελέσματα της Έκθεσης και έχουν ως εξής:
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1η ΘΕΣΗ 2η ΘΕΣΗ 3η ΘΕΣΗ 4η ΘΕΣΗ
Ομάδα 1
ARYAKAS FOTIOS
REINA VOM POLISLAND
(ΚΑΝΑΛΕΣ ΝΙΚΟΣ)
(ΠΑΣΠΑΛΗΣ ΠΟΛΥΒΙΟΣ)
Ομάδα 2
PROMISE PRETTY PAPRIKA OF KRAFT HILL
VARIBOPI PRESA DI GRECIA DIAS
PASSIONE PER CANE CORSO MAO
ATILAS DE PICHERA
(ΚΟΥΝΕΛΑΣ-ΚΟΛΟΣΤΟΥΜΠΗ)
(ΚΑΒΒΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ)
(ΞΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(ΔΑΝΙΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
Ομάδα 3
PIGOT SANPATRICK DAY DREAMS
CERWYN ANDANTE
(PATRICIA CASADEI)
(ΣΟΥΤΖΟΓΛΟΥ-ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗ)
Ομάδα 4
BAUCHAL’S RENDEZ-VOUS
(ΚΑΒΒΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ)
Ομάδα 6
ΕΚΤΩΡ
(ΗΛΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ)
Ομάδα 7
VALL DI VAL GROSSA
CANDY D.DOULOS
WELLA KYKLADON
LAKOPETRA JONI
(ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ)
(ΡΟΖΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ)
(ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
(ΛΙΑΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
Ομάδα 8
PERRO OF KALLISTON HELLAS
(ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)
Ομάδα 9
CH.GR.FIDELINO
BEST OF RETSOS QUEEN OF MY HEART
KRAUSE WHITE ROODEL KLARIS
JERALDO
(ΑΝΝΑ ΚΑΝΣΟΥ)
(ΚΕΦΑΛΑ ΦΑΙΗ-ΡΕΤΣΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)
(KRAUSE MONICA)
(ABRAXAS WHITE FIN)
(ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΟΥ ΜΑΡΙΖΑ)
Ομάδα 10
TRANQUIL TINOS THREE GRACES
ALLSATIN EVA’S PRIDE
(ΤΡΑΓΚΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ)
(ΣΑΡΗΣΑΒΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ)
Καλ. Νέος Χειριστής
ΚΑΛΤΣΑ ΛΥΔΙΑ
ΠΑΣΠΑΛΗΣ ΡΑΦΑΗΛ
ΠΑΣΠΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΧΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
(6-12 ετών)
Καλ. Προκ. Κουταβιών
ORLANDO
SRCKY’S ESPECIALLY CREATURE
PERSEPHONE DI DOMENICO DANICA
STORM WARNING
(ΤΣΕΡΩΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
(BUHA SRDAN)
(ΔΑΝΙΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
(ΤΣΕΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)
Καλ. Κουταβιών
ETTORE DEL ROSSO MALPELO(LEON)
ISMINI DE DIABLES D’EBENE
SHADOW ALLAIN GLAIF
STAFF DIAMONDS BULLET
(ΚΑΛΥΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)
(ΔΑΝΙΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
(ΣΦΙΚΤΟΣ ΠΑΥΛΟΣ)
(ΣΟΥΤΖΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ)
Καλ. Νέων
SANTOS D.DOULOS
BEST OF RETSOS QUEEN OF MY HEART
NERO
ATLAS VON KOKISBOX
(ΡΟΖΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ)
(ΚΕΦΑΛΑ ΦΑΙΗ-ΡΕΤΣΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)
(ΜΠΛΑΤΣΟΣΝΙΚΟΛΑΟΣ)
(ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ)
Καλ. Βετεράνων
CH.GR. FIDELINO
LAKOPETRA FOYRIA
(ΚΑΝΣΟΥ ΑΝΝΑ)
(ΛΙΑΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
Καλ. Ελληνικών Φυλών
ΕΚΤΩΡ
(ΗΛΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ)
Καλ. Ζεύγος
ΕΚΤΩΡ + ΑΦΡΟΔΙΤΗ
LAKOPETRA JONI + LAKOPETRA FOYRIA
AROBASE DE BUVEURS D’AIR + CHAGAU DE BUNEURS D’AIR (ΑΠΟΣΠΟΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)
VARIBOPI PRESSA DI GRECIA DIAS + VARIBOPI PRESSA DI GRECIA SARA
(ΗΛΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ)
(ΛΙΑΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(ΚΑΒΒΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ)
Καλ. Ομάδα Απογόνων
Ivits of Sfagia, Ina of Sfagia, Ismini of Sfagia, Irma of Sfagia, ΓΕΝΝΗΤ.:AYRA
(ΚΑΝΔΗΛΙΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)
Καλ. Εκτροφείο
LAKOPETRA
VARIBOPI PRESA DI GRECIA
(ΛΙΑΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(ΚΑΒΒΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ)
Καλ. Έκθεσης
ARYAKAS FOTIOS
TRANQUIL TINOS THREE GRACES
PROMISE PRETTY PAPRIKA OF KRAFT HILL
VALL DI VAL GROSSA
(ΚΑΝΑΛΕΣ ΝΙΚΟΣ)
(ΤΡΑΓΚΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ)
(ΚΟΥΝΕΛΑΣ-ΚΟΛΟΣΤΟΥΜΠΗ)
(ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ)
Ο Πρόεδρος Ο Γραμματέας
Καραγιώργος Χρήστος Παπασωτηρόπουλος Αλέξανδρος

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Σημείωση: Μόνο ένα μέλος αυτού του ιστολογίου μπορεί να αναρτήσει σχόλιο.