Πέμπτη, 2 Ιουνίου 2011

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 21ης ΕΚΘΕΣΗΣ ΜΟΡΦΟΛΟΓΙΑΣ 28/5/2011 –MARATHON LAND-ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ.

ΠΟΪΝΤΕΡ - ΚΡΙΤΗΣ: FALLETTI.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.

1ος Πολύ Καλός Psiharis Ventus Evo Ψυχάρης-Κυριακούλης

2ος Πολύ Καλός Hellenic Junior Κατσαρός Ν.

3ος Πολύ Καλός Psiharis Ventus Emo Ψυχάρης Χρ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΘΗΛΥΚΩΝ.

1η Πολλή Καλή Hellenic Jili Κατσαρός Ν.

2η Πολλή Καλή Psiharis Ventus Ele Ψυχάρης-Κυριακούλης

3η Πολλή Καλή Liza Ni Kontogonis Κοντογώνης Ν.

ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΝΕΩΝ: Psiharis Ventus Evo Ψυχάρης-Κυριακούλης.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΘΗΛΥΚΩΝ.

1η Πολλή Καλή Alma Kifissia-Fear Αναστασίου Χαρ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.

1ος Πολύ Καλός Raul Παυλίδης-Ταουσάνης

2ος Πολύ Καλός Imittos Genesis Romel Λαγός Κ.

3ος Πολύ Καλός Psiharis Ventus Obo Ψυχάρης-Πασιόπουλος

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ ΘΗΛΥΚΩΝ.

1η Πολλή Καλή Peggy tou Giappou Παπαδόπουλος Αθ.

2η Πολλή Καλή Dana Παπαδόπουλος Αθ.

3η Πολλή Καλή Venia di Greco Attikis Νικολόπουλος Παν.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.

1ος Πολύ Καλός Smoke di Greco Attikis Νικολόπουλος Παν.

2ος Πολύ Καλός Fiero del Nocino Παυλίδης Γ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΘΗΛΥΚΩΝ.

1η Πολλή Καλή Psiharis Ventus Thida Βεργούλης Ι.

2η Πολλή Καλή Queen tou Giappou Δημητριάδης Ν.

3η Πολλή Καλή Lara di Ioannina Χρήστου Γ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.

1ος Εξαίρετος Psiharis Ventus Tuko Ψυχάρης-Αβραμίδης

2ος Εξαίρετος Akeriensis Maikol Παυλίδης Γ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΘΗΛΥΚΩΝ.

1η Εξαίρετη Linda di Greco Attikis Νικολόπουλος Παν.

ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΦΥΛΗΣ: Psiharis Ventus Tuko Ψυχάρης-Αβραμίδης

ΑΓΓΛΙΚΟΙ ΣΕΤΤΕΡ - ΚΡΙΤΗΣ:DARRIGADE

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.

1ος Εξαίρετος Alex Afidnai Giuda Δέδες Σπ.

2ος Πολύ Καλός Zeus de la Dryousa Πορίχης Λ.

3ος Πολύ Καλός Derryk Peanias Αραπκιλής Τ.

ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΝΕΩΝ: Alex Afidnai Giuda Δέδες Σπ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.

1ος Εξαίρετος Dias Πορίχης Λ.

2ος Πολύ Καλός Nemo Agelopoulos Αγγελόπουλος Π.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.

1ος Εξαίρετος Canon D.Doulos Ντούλος Δ.

2ος Εξαίρετος Luck Ρούσσας Αρ.

3ος Εξαίρετος Condor D.Doulos Ντούλος Δ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ ΘΗΛΥΚΩΝ.

1η Εξαίρετη CAC Thelma D.Doulos Ντούλος Δ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.

1ος Εξαίρετος CAC Hraklis tou Kinageta Κοτζιάς-Κουσούλης

2ος Εξαίρετος Nox D.Doulos Ντούλου-Ριζικός-Καπετανάκος

3ος Εξαίρετος Aldimis Varen Ζάγκλας Αν.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΘΗΛΥΚΩΝ.

1η Εξαίρετη RCAC Uria de Laderchi Καράβολα Καλ.

2η Εξαίρετη Alex Afidnai Kora Δέδες Σπ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.

1ος Εξαίρετος RCAC Caspar D.Doulos Ντούλος Δ.

ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΦΥΛΗΣ: Thelma D.Doulos Ντούλος Δ.

1ο ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΚΤΡΟΦΕΙΟ: PSIHARIS VENTUS –Ψυχάρης Χρήστος.

ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΝΕΩΝ ΕΚΘΕΣΗΣ: Alex Afidnai Giuda Δέδες Σπ.

ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΚΘΕΣΗΣ: Thelma D.Doulos Ντούλος Δ..

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Σημείωση: Μόνο ένα μέλος αυτού του ιστολογίου μπορεί να αναρτήσει σχόλιο.