Πέμπτη, 2 Ιουνίου 2011

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 22ης ΕΚΘΕΣΗΣ ΜΟΡΦΟΛΟΓΙΑΣ 29/5/2011 –MARATHON LAND-ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ.

ΠΟΪΝΤΕΡ - ΚΡΙΤΗΣ: DARRIGADE

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΥΤΑΒΙΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.

1ο Πολλά Υποσχόμενο Emgo jam del Volturno-evias Μηλιαράκης Αργ.

Υποσχόμενο Oto jam del Volturno-evias Μηλιαράκης Αργ.

ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΟΥΤΑΒΙ ΦΥΛΗΣ: Emgo jam del Volturno-evias Μηλιαράκης Αργ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.

1ος Εξαίρετος Vaiper Ni Kontogonis Κοντογώνης Ν.

2ος Εξαίρετος Psiharis Ventus Emo Ψυχάρης Χρ.

3ος Εξαίρετος Psiharis Ventus Evo Ψυχάρης-Κυριακούλης

.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΘΗΛΥΚΩΝ.

1ος Εξαίρετος Psiharis Ventus Ele Ψυχάρης-Κυριακούλης

Πολλή Καλή Liza Ni Kontogonis Κοντογώνης Ν.

Πολλή Καλή Hellenic Jili Κατσαρός ΝΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΝΕΩΝ: Psiharis Ventus Ele Ψυχάρης-Κυριακούλης

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΘΗΛΥΚΩΝ.

1η Πολλή Καλή Kely Πέτσης Δημ.

2η Πολλή Καλή Alis Kifisia Χατζόπουλος Χρ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.

1ος Εξαίρετος CAC Chagal des Buveurs Dair Αποσπόρης Αν.

2ος Εξαίρετος Brian Καπράλος Χρ.

3ος Εξαίρετος Psiharis Ventus Obo Ψυχάρης-Πασιόπουλος

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ ΘΗΛΥΚΩΝ.

1η Εξαίρετη CAC Peggy tou Giappou Παπαδόπουλος Αθ.

2η Εξαίρετη RCAC Niovi di Ioannina Παππάς Β.

3η Εξαίρετη Dana Παπαδόπουλος Αθ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.

1ος Εξαίρετος RCAC Smoke di Greco Attikis Νικολόπουλος Παν.

2ος Πολύ Καλός Fiero del Nocino Παυλίδης Γ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΘΗΛΥΚΩΝ.

1η Εξαίρετη Psiharis Ventus Thida Βεργούλης Ι.

2η Πολλή Καλή Queen tou Giappou Δημητριάδης Ν.

Καλή Hiwi Grande Style by Varsos Στεργίου Αντ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.

1ος Εξαίρετος Psiharis Ventus Tuko Ψυχάρης-Αβραμίδης

2ος Εξαίρετος Akeriensis Maikol Παυλίδης Γ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΘΗΛΥΚΩΝ.

1η Εξαίρετη Linda di Greco Attikis Νικολόπουλος Π.

ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΦΥΛΗΣ: Peggy tou Giappou Παπαδόπουλος Αθ.

ΑΓΓΛΙΚΟΙ ΣΕΤΤΕΡ - ΚΡΙΤΗΣ:FALLETTI.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.

1ος Εξαίρετος Alex Afidnai Giuda Δέδες Σπ.

2ος Εξαίρετος Zeus de la Dryoussa Πορίχης Λ.

3ος Πολύ Καλός Derryk Peanias Αραπκιλής Τ.

ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΝΕΩΝ: Alex Afidnai Giuda Δέδες Σπ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.

1ος Πολύ Καλός Nemo Agelopoulos Αγγελόπουλος

2ος Πολύ Καλός Dias Πορίχης Λ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΘΗΛΥΚΩΝ.

1η Πολλή Καλή Xionati tou Varsani Βαρσάνης Π.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.

1ος Εξαίρετος CAC Canon D.Doulos Ντούλος Δ.

2ος Εξαίρετος Condor D.Doulos Ντούλος Δ.

3ος Πολύ Καλός Kouman Πέτσης-Βούδρης

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ ΘΗΛΥΚΩΝ.

1η Εξαίρετη CAC Thelma D.Doulos Ντούλος Δ.

2η Εξαίρετη Nala tou Varsani Βαρσάνης Π.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.

1ος Εξαίρετος RCAC Nox D.Doulos Ντούλου-Ριζικός-Καπετανάκος

2ος Πολύ Καλός Roy Peanias Αραπκιλής Τ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΘΗΛΥΚΩΝ.

1η Πολλή Καλή Alex Afidnai Kora Δέδες Σπ.

2η Πολλή Καλή Artemis Στεργίου Αντ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.

1ος Εξαίρετος Caspar D.Doulos Ντούλος Δ.

ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΦΥΛΗΣ: Thelma D.Doulos Ντούλος Δ.

1ο ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΚΤΡΟΦΕΙΟ: DIONISIS DOULOS

ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΝΕΩΝ ΕΚΘΕΣΗΣ: Alex Afidnai Giuda Δέδες Σπ.

ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΚΘΕΣΗΣ: Peggy tou Giappou Παπαδόπουλος Αθ..

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Σημείωση: Μόνο ένα μέλος αυτού του ιστολογίου μπορεί να αναρτήσει σχόλιο.